Про нас

ТОВ «Евері» – підприємство Групи компаній Glencore Agriculture в Україні. Підприємство займається прийомом, зберіганням і перевалкою рослинних олій з автомобільного та залізничного транспорту на водний транспорт. З цією метою в районі Миколаївського морського торгового порту в 2010 році був побудований сучасний високотехнологічний морський термінал. Будівництво в портовій зоні обумовлено економічно вигідним географічним розташуванням, наявністю розвинутої транспортної інфраструктури. Послуги з перевезення вантажів морським транспортом в даний час є найбільш економічно вигідним і ефективним.

Компанія забезпечує високу якість робіт, бездоганно виконує контрактні зобов’язання і максимально враховує побажання клієнтів. Своїм партнерам ми допомагаємо в організації оптимальних логістичних ланцюгів, в оформленні документів, що дозволяє їм економити власні кошти.

місце за об'ємами перевалки

рослинної олії в Україні
тис тон рослинної олії

відвантажено у 2017-2018
суден завантажено

за останній рік

Щорічне зростання експорту рослинних олій з України сприяє розширенню потужностей зі зберігання і перевалки нашого підприємства. За час роботи терміналу з 2010 року щорічно відбувалося збільшення виробничих потужностей і на початок 2018 року одноразовий обсяг зберігання склав 175 890 м3.

За період своєї роботи з 2010 року термінал збільшив вантажообіг до більш ніж 1,3 млн тонн в сезоні 2016-2017, що дозволило нам зайняти перше місце за обсягами перевалки серед 14 терміналів України, що займаються перевантаженням рослинних олій.

Наша команда

Наші партнери